top of page

Our core sectors of expertise are professional services, financial services markets, technology and outsourcing.

לשיחת יעוץ חינם 665 518 0528

תיאום פגישה בשגרירות בהקדם

עריכה ומילוי טפסי הבקשה לויזה

תדרוך והכוונה לראיון עם נציג שירות אישי

jvisa 2019 final.png

!הדרך לארה"ב מתחילה אצלנו

הדרך הפשוטה והמקצועית ביותר לקבלת ויזה לארה"ב

* בלחיצה על 'שלח אותי" הנך מאשר את תנאי התקנון

מה היא ויזה לארה"ב

17 שנים ואלפי לקוחות מרוצים

מאז הקמת ג'ונתן שירותי ויזה לארה"ב בשנת 2006, סייענו לאלפי לקוחות פרטיים ועסקיים בקבלת אשרה לארה"ב מסוגים שונים. אנו מקפידים ללוות את לקוחותינו שלב אחר שלב עד יום הראיון בשגרירות, תוך הקפדה על הסטנדרטים האמריקאים הגבוהים. 

 

תודות לשגרירות ארה"ב אשר מזמינה את מנכ"ל החברה, בין מעטים אחרים, להשתתף בפאנל שנתי הנערך בשגרירות בתל אביב, אנו שומרים על עדכניות הידע שברשותנו ורמה מקצועית מהגבוהות בתחום.

 

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון 0528-518-665 או ע"י יצירת קשר

"בזכות שירות אישי, מקצועי ומלא תשומת לב, תהליך שאמור להיות מסובך ומורט עצבים הפך לקליל ומהיר שבסופו קבלתי ויזה ל 10 שנים"

עדי פלינט - חיפה 

אז למה צריך ויזה לארה"ב?

ויזה היא למעשה אשרת כניסה שעל כל ישראלי להחזיק בדרכון על מנת להכנס לארה"ב,  בין אם למטרת עסקים, תיירות, לימודים ואף כתחנת ביניים בדרך למדינה אחרת ביבשת.

 

התהליך מתחיל במילוי טפסים וצירוף מסמכים אישיים, ומסתיים בראיון בשגרירות בתל אביב או בקונוסוליה האמריקאית בירושלים. סיכויי ההצלחה תלויים במידה רבה במידת המוכנות של מבקש הויזה ליום הראיון. פה אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מתחייבים לערוך את כל טפסי הבקשה, לייעץ, לתדרך וללוות את הלקוח באופן אישי עד יום הראיון בשגרירות.

טופס הבקשה לויזה ה DS-160

מילוי טופס הבקשה בצורה נכונה ומדוייקת

טופס הבקשה הרשמי לויזה, ה-DS160, הינו מסמך הבסיס עליו מושתת בקשת הויזה של המועמד. הטופס כתוב וממולא בשפה האנגלית, ומכיל שאלות רבות ומשתנות בהתאם למין המועמד, מצבו המשפחתי וכו'.

 

השלמתו באופן תקין דורשת ירידה לפרטים והבנה של דרישות השגרירות האמריקאית בנוגע לאופן מילויו. בבואכם לראיון בשגרירות ארה"ב,

הצגת הטופס הינה חובה להמשך התהליך ועיבוד בקשתכם, שכן הקונסול המראיין יעשה בו שימוש ויבחן את בקשתכם גם בעזרת התשובות אותן עניתם בטופס. בעזרתנו, תוכלו להבטיח כי הטופס מולא כהלכה תוך מענה על הסטדנרטים האמריקאים הגבוהים.

להתחלת התהילך ויצירת קשר עם מומחה לחצו כאן

״לאחר תהליך מייגע שלא השיג את התוצאה הרצויה יצרתי קשר עם ג'ונתן שלקחו את המושכות ובמהירות ובמקצועיות עזרו לי להוציא את הויזה בלי סיבוכים מיותרים, ממליץ בחום״

תומר ל. תל-אביב 

מה לא שוכחים לצרף ליום הראיון

ואילו מסמכים יגדילו הסיכוי באישור הויזה

 

בנוסף לטפסי הבקשה, על המועמד להגיע ליום הראיון מצויד במסמכים תומכים אשר מטרתם להוכיח לפקיד הקונסולרי כי אין בכוונתו להגר לארה"ב וכי יש מסגרת אשר מחכה לו בשובו ארצה.

בחירת המסמכים התומכים המתאימים וצירופם לבקשת המועמד מהווה שלב מכריע בדרך לקבלת הויזה, ואי עמידה בציפיות השגרירות האמריקאית עלולה לגרור סירוב.

 

אופי המסמכים משתנה מאדם לאדם. לאחר שיחה עם הלקוח, אנו מספקים רשימה מפורטת ומותאמת אישית של כל המסמכים שעליו לצרף על מנת להגדיל את סיכויו ככל האפשר.

הסיבות השכיחות לסירוב בקשת ויזה לארה"ב

הסיבות לסירוב מתן ויזה למועמד הן שונות ומגוונות עם זאת, ישנן מספר סיבות נפוצות יותר שבגינן מסורבים לקבלת ויזה:

מחסור במסמכים וצורך במידע נוסף: 

יש מקרים בהם מועמדים המבצעים את התהליך עצמאית מגיעים ליום הראיון עם מסמכים חסרים המונעים מהשגרירות להשלים את הטיפול בבקשתם או מקרים בהם עיסוקו של מגיש הבקשה מצריך מסמכים נוספים לעיבוד בקשתו בשגרירות. 

במקרים אלו יסביר הפקיד הקונסולרי אילו מסמכים נוספים עליכם לצרף ודרכי העברת המסמכים לשגרירות.

היעדר קשרים הדוקים למדינת המוצא:

כאשר מועמד מגיע לראיון לקבלת ויזה שאינה למטרת הגירה, עליו להוכיח כי אין בכוונתו להגר לארה"ב. הדרך לעשות זאת היא באמצעות הצגת מסמכים תומכים המוכיחים קשרים כלכלים, תעסוקתיים ומשפחתיים לארץ, לדוגמא: מכתבי העסקה, פירוט ריכוז יתרות מהבנק, אישורים על לימודים אקדמיים וכו'. חוסר הצלחה בהוכחות קשרים לארץ עשויה להוביל לסירוב הבקשה.

חשוב לזכור שכל מקרה נבחן לגופו ולכן כדאי להתייעץ עם גורם מקצועי ומנוסה טרם הגשת הבקשה לויזה.

אגרת הבקשה של שגרירות ארה"ב ודרכי התשלום

כל המעוניין לבקשת ויזה לארה"ב, ללא קשר לגילו, מחוייב בתשלום 'אגרת בקשה' לשגרירות ארה"ב. עלות האגרה הינה 185$ לאדם (685 ש"ח)

האגרה הינה תשלום חובה עבור עיבוד בקשת המשתמש בשגרירות ארה"ב ואינה ניתנת להחזר או העברה לאחר ביצוע התשלום.

 

קיימות שתי אפשרויות תשלום לאגרה:

 

כרטיס אשראי: שגרירות ארה״ב מכבדת תשלום באמצעות כרטיסי ויזה או מאסטרקארד בלבד. כחלק מהשירות, ניתן להסדיר את התשלום באמצעות אחד מנציגי השירות שלנו.

 

במזומן: בידינו האפשרות להנפיק שובר תשלום אותו ניתן לשלם בכל סניף של בנק-דואר ישראל, במזומן שקלי בלבד. ההנפקה כלולה בשירות.

מהיר, פשוט, וקל, ויזה לארה"ב
בצורה המקצועית והקלה ביותר

* בלחיצה על 'שלח אותי" הנך מאשר את תנאי התקנון

צור קשר

עריכת כל הטפסים וקבלת תדרוך מפורט ליום הראיון

מעל 17 שנות ניסיון  ואלפי לקוחות מרוצים

סקירה מפורטת של יום הראיון

עם נציג שירות אישי

bottom of page