top of page

חדשות קונסולריות

פנים

האם נמצא הפתרון לתורים הארוכים לויזה בשגרירות ארה"ב בישראל? 

ישראלים תמיד אהבו לטייל בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אך בשנים האחרונות האפשרויות הפכו למוגבלות יותר ויותר, בעיקר שמדובר על תהליך הוצאת הויזה לארה"ב.

תהליך שבעבר היה יחסית פשוט, הפך לארוך ומייגע שדורש חודשים רבים של המתנה עד לקבלת הראיון המיוחל בשגרירות האמריקאית. 
אז איך בעצם כל זה קרה? בואו נעשה קצת סדר.

זוהר שנפלד | פורסם 13/03/2023 11:17

זוהר שנפלד.jpg

15,905

ajay-parthasarathy-0oTlq1E3VQ0-unsplash

הקפיטול האמריקאי | צילום: סטוק

מגפת הקורונה לא פסחה על אף תחום בחיינו וכן, גם על שגרירות ארה"ב בישראל ובעולם. בעקבות המגפה העולמית, השגרירות הייתה סגורה לקבלת קהל במשך זמן רב ונאלצה לדחות את הרוב המוחלט של התורים שתואמו לבקשת ויזה, אך במקביל, המשיכה לקבל רישום בקשות חדשות לויזה של עשרות אלפים ישראלים.

 

דבר זה יצר עומס חסר תקדים של פניות בפרק זמן קצר על המערך הקונסולרי המצומצם של שגרירות ארה"ב בישראל, (אותם פקידים אמריקאים שאחראים על קבלת הקהל ושואלים את השאלות מאחורי האשנב) עומס זה יצר מצב של "צוואר בקבוק" שבו זמני המתנה לראיון הפכו משבועות בודדים לחודשים ארוכים ויש ישראלים שהמתינו אף שנה שלמה ויותר לראיון בשגרירות! לבסוף מי שסבלו מכך הכי הרבה, אלה אותם עשרות אלפי אזרחים ישראלים שלכולם בסה"כ אותה מטרה- לתאם ראיון לויזה בשגרירות האמריקאית בתל-אביב ובירושלים.

תמונה של ויזה וטופס.jpg

ויזה לארה"ב ומסמכי הבקשה | צילום: jvisa

"היו פונים אלינו חברות ואנשים פרטיים שהיו מוכנים לשלם אלפי שקלים לקדם את התור של הויזה, אז הבנתי שהמצב לא יכול להמשיך כך."

 

אך למרות כל הבלגן הבירוקרטי הזה, יש חברה וותיקה בתחום, שממוקמת דווקא בצפון הארץ ומסתמן שהיא מצאה את הפיתרון האידיאלי לבעיה. הכירו את חברת J-VISA, הפועלת בתחום הבירוקרטיה האמריקאית כבר למעלה מ- 17 שנה, בהם העניקה מגוון שירותים לעשרות אלפי לקוחות. בעקבות המצב שנגרם מציעה החברה פיתרון מהיר ופשוט שיודע לתאם עבורכם תור מוקדם בשגרירות שלא עולה על 30 ימי עסקים מרגע הרישום בחברה. איך זה עובד אתם שואלים?

יהונתן גבאי, מנכ"ל חברת J-VISA מספר לנו:

 

"עקב הקורונה כמות התורים הזמינים הלכה והצטמצמה, הביקוש לוויזות רק הלך וגדל, וזמני המתנה לראיון בשגרירות התרחקו משמעותית. לקוחות היו מקבלים תור לחצי שנה, לפעמים גם לשנה מהיום שבו סיימו את מילוי הטפסים הראשוני.

 

היו פונים אלינו חברות ואנשים פרטיים שהיו מוכנים לשלם אלפי שקלים בכדי לקדם לעצמם את התור לשגרירות, אז הבנתי שהמצב לא יכול להמשיך כך, גם היום ב 2023 כשנתיים לאחר מגפת הקורונה העומס בשגרירות נשאר והתורים לויזת תייר נכון להיום הם מעל שישה חודשי המתנה.

 

עבדנו מספר חודשים על בניית מערך עובדים איכותי שיודע לתת מענה מסביב לשעון כדי להביא ללקוחות שלנו את הפתרון. היום אני יכול לומר בגאווה שאחוזי ההצלחה שלנו כל כך גבוהים עד לרמה שאנחנו מתחייבים ללקוח שאם במידה ולא הצלחנו להקדים לו את הפגישה בשגרירות– הוא לא משלם על השירות. לא קודמת לא שילמת ממש ככה."

2IDO VISA-min.png

לקוח מחזיק ביזה לארה"ב | צילום: jvisa

לסיכום, תהליך הוצאת הויזה לארה"ב לא חייב להיות ארוך ומייגע שמשאיר אתכם להמתין חודשים ארוכים עד קבלת מועד ראיון לויזה בשגרירות.

 

מעוניינים גם אתם להצטרף אל עשרות אלפי הלקוחות המרוצים של JVISA ולקבל מועד ראיון בשגרירות עד 30 ימי עסקים? לבדיקת הקדמת תורים ויצירת קשר עם נציג: jvisa.co.il/express

צור קשר

הדרך לארה"ב מתחילה עכשיו!

הרשמה לשירות >
השאירו פרטי התקשרות ונציג שירות ידאג לצור קשר בהקדם.

הצטרפו אל אלפי לקוחות מרוצים

DIDI.png
IRIT.png
SHOHAM.png
VERED.png
bottom of page